Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 99,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Detské okuliare Kietla: Štylová ochrana pre malých dobrodruhov
27.04.2023

Detské okuliare Kietla: Štylová ochrana pre malých dobrodruhov

Detské okuliare Kietla ponúkajú spojenie štýlu, pohodlia a kvality, ktoré zabezpečia, že vaše dieťa bude mať vždy maximálnu ochranu pred slnečným žiarením. V tomto článku sa pozrieme na to, čo robí detské okuliare Kietla tak výnimočnými a prečo by ste mali zvážiť ich kúpu pre svoje dieťa.

1. Ochrana pred UV žiarením

Detské okuliare Kietla poskytujú 100% ochranu pred UVA a UVB žiarením. Toto je mimoriadne dôležité, pretože detské oči sú citlivejšie na slnečné žiarenie ako oči dospelých. Nadmerné vystavenie sa slnku môže spôsobiť poškodenie očí, vrátane zápalu spojiviek, šedého zákalu a dokonca aj rakoviny oka. Preto je nevyhnutné zaistiť, že vaše dieťa nosí kvalitné slnečné okuliare s dostatočnou ochranou.

2. Pohodlie a bezpečnosť

Detské okuliare Kietla sú navrhnuté tak, aby boli pohodlné a bezpečné pre deti. Ich rám je vyrobený z ultraľahkých materiálov, ktoré zabezpečujú, že okuliare nebudú dieťaťu tlačiť ani spôsobovať nepohodlie. Okuliare sú tiež vybavené špeciálnymi flexibilnými sklami, ktoré sú odolné voči poškriabaniu a rozbitiu. To znamená, že aj keď vaše dieťa náhodou spadne alebo si okuliare zatlačí na tvár, sklá sa nezlomia a neublížia mu.

3. Štylový dizajn

Kietla ponúka širokú škálu farebných kombinácií a vzorov, ktoré sú atraktívne pre deti. Okuliare sú navrhnuté tak, aby boli nielen funkčné, ale aj módnym doplnkom, ktorým dieťa bude chcieť nosiť. Mnoho rodičov vie, že nie je vždy jednoduché presvedčiť dieťa, aby nosilo okuliare, ale s detskými okuliarmi Kietla to už nebude problém.

4. Rôzne veľkosti pre rôzne vekové skupiny

Detské okuliare Kietla sú dostupné v rôznych veľkostiach, ktoré sú prispôsobené potrebám rôznych vekových skupín. Pre najmenších dobrodruhov ponúka Kietla okuliare s veľkosťou 0-1,  pre deti vo veku 1-2 roky sú okuliare veľkosti S/1-2/ a pre deti vo veku 2-4 roky ponúka značka okuliare veľkosti M/2-4/. Týmto spôsobom si môžete byť istí, že okuliare budú vašemu dieťaťu perfektne sedieť a poskytnú mu maximálnu ochranu.

5. Praktické príslušenstvo

K detským okuliarom Kietla je možné dokúpiť aj praktické príslušenstvo, ako sú pútko na okuliare alebo obal na ich uskladnenie. Pútko zabezpečí, že okuliare zostanú na mieste aj počas aktívnej hry a obal ochráni sklá pred poškriabaním, keď nie sú práve používané.


Detské okuliare Kietla sú ideálnou voľbou pre rodičov, ktorí chcú poskytnúť svojim deťom maximálnu ochranu pred slnečným žiarením, a zároveň im dopriať štýlový a pohodlný doplnok. S kvalitnými materiálmi, bezpečnostnými funkciami a atraktívnym dizajnom sú tieto okuliare skvelou investíciou do zdravia a pohody vášho dieťaťa.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi