Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 99,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. Autosedačky
  3. Zopa
  4. Autosedačka 0-36 kg
  5. ZOPA Autosedačka Universal Fix 2, Silver Grey

ZOPA Autosedačka Universal Fix 2, Silver Grey

  • Novinka
  • Akcia

Popis produktu Univerzálna autosedačka Fix 2 Maximálne bezpečná, univerzálna autosedačka, ktorá sa hodí do každého auta. Pre deti od narodenia... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Bežná cena
219,00 EUR
199,90 EUR
166,58 EUR
bez DPH
ks
Kompletné špecifikácie
Popis produktu

Univerzálna autosedačka Fix 2

Maximálne bezpečná, univerzálna autosedačka, ktorá sa hodí do každého auta. Pre deti od narodenia do 36 kg.

https://zopadesign.com/sk/produkt/autosedacka-universal-fix-2/

Autosedačka Universal fix 2 obsahuje 4 autosedačky v jednej, ktoré dokonale pokrývajú všetky hmotnostné kategórie. Zároveň sa vďaka nastaviteľnej vložke a veľkému rozsahu nastavenia výšky opierky hlavy dokonale prispôsobí potrebám rastúceho dieťaťa.

 

Obrátenie až do 18 kg

Cestovanie v protismere je pre deti najbezpečnejšie, preto je možné cestovať v protismere do 18 kg (približne 4 roky). Dieťa sa zároveň musí v autosedačke cítiť pohodlne, preto autosedačka Universal Fix 2 ponúka 3 polohy pre jazdu v protismere, z ktorých jedna je naklonená pre pohodlie najmenších cestujúcich.

Autosedačka namontovaná proti smeru jazdy sa vo vozidle inštaluje pomocou trojbodového bezpečnostného pásu. Pásy sa používajú veľmi jednoducho - podobne ako pásy autosedačiek skupiny 0+, tzv. vajíčkových sedačiek. Je tiež veľmi úsporný na priestor. Jej výhodou je aj to, že na rozdiel od iných autosedačiek tohto typu nepotrebuje extra dlhý3 bezpečnostný pás vozidla.

 

Kompatibilný so všetkými typmi vozidiel

Sedačku možno používať od 9 kg (približne 9 mesiacov) v smere jazdy. Sedadlo sa dá opäť sklopiť (až do 4 polôh), aby sa zabezpečilo pohodlie, najmä na dlhých cestách a počas spánku. Dieťa s hmotnosťou do 18 kg môže byť pripútané 5-bodovým bezpečnostným pásom autosedačky. V takomto prípade sa na inštaláciu autosedačky môže použiť systém ISOFIX + Top Tether alebo len pás vozidla. Rodičia si tak môžu byť istí, že sedačku možno ľahko pripevniť v akomkoľvek vozidle.

 

Pásy dodávané so sedačkou majú mäkké polstrovanie a na spodnej strane sú potiahnuté vrstvou protišmykového materiálu, aby boli vždy správne vedené a neskĺzli z ramien dieťaťa.

 

Bezpečnosť a pohodlie pre deti od 15 kg

Od 15 kg môže byť dieťa pripútané 3-bodovým pásom vozidla. Sedadlo je tiež vybavené špeciálnou podložkou SP Pad, cez ktorú je vedený bezpečnostný pás. Vďaka nemu je jazda pre dieťa pohodlnejšia, pás neškrtí krk dieťaťa, ale hlavne pomáha znížiť zaťaženie hlavy a hrudníka pri čelnom náraze.

V tomto štádiu, 15-36 kg, môže byť sedačka opäť pripútaná jednoducho pomocou systému ISOFIX alebo len pomocou trojbodového pásu vozidla.

 

Jednoduchá výmena autosedačky

Výmena z 5-bodového pásu na 3-bodový pás vozidla je veľmi jednoduchá, pretože nie je potrebné demontovať žiadne časti, stačí pásy schovať pod poťah operadla a zapnúť ich do špeciálnej priehradky v sedadle. Tým sa zabráni možnej strate dielov a potenciálnemu riziku nesprávneho zloženia pri prechode späť na päťbodový pás.

 

 

• Od narodenia do 36 kg

• Smerom dozadu do 18 kg (inštalácia pásu vozidla)

• Smerové od 9 kg do 18 kg (Isofix + Top Tether alebo inštalácia pásu vozidla)

• Smerové od 15 kg (inštalácia systému ISOFIX alebo pásu vozidla)

• Podložka SP znižuje zaťaženie hlavy a hrudníka pri čelnom náraze

• Výškové nastavenie opierky hlavy a bezpečnostného pásu jednou rukou

• Jednoduchá manipulácia

• Nastaviteľná novorodenecká vložka

• Polohovanie až do 7 polôh (3 v opačnom smere, 4 v smere jazdy)

• Jednoduchá inštalácia do vozidla (možno ju namontovať do takmer všetkých vozidiel)

• Pevné, hlboké bočnice

• 5bodové pásy s protišmykovou úpravou

• Jednoduchý prechod z 5-bodového pásu na pás vozidla

 

 

 

 

 

Tovar zaradený v kategóriách